| Gumitsăă a întrebat:

Ce parere aveti despre manelisti? Si oare cati useri de pe TPU asculta acest gen de muzica?

11 răspunsuri:
| AG a răspuns:

Cat timp nu se leaga de mine, n-am nimic cu ei.

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Sincer,pe TPU eu nu prea am gasit sau vazut manelisti, in schimb am vazut multi rockeri, and that's why I love TPU,big grin.

| pwp a răspuns:

In primul rand, manelele nu sunt un gen de muzica!
eu personal le uras, si cred ca numai incultii asculta asa ceva!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și ce treabă ai cu noi care ascultăm acest gen de muzică care are influențe din muzica populară aromână, greacă, turcă, arabă și sârbă și din muzica lăutărească românescă?
Fiecare își câștigă existența cum poate!
Pa, pa.

| Element25 a răspuns:

Consider ca sunt prietena cu ViPer rolling on the floor
Urasc manelele:-& Fara suparare:p

| Element25 a răspuns:

@Razvuaroundthefaggz nu-mi aduc aminte sa fi postat o intrebare de TH.da mai ascult asa, din candin cand!

| Gumitsăă explică:

@Legiuitoarea nu stiu daca ai inteles intrebarea draga mea. Nu am zis nimica rau despre manelisti.Am intrebat despre parerea voastra. Daca te'ai simtit jignita imi pare rau, dar ai interpretat total gresit intrebarea mea straight face

| Razvuaroundthefaggz a răspuns:

@mariiia
urasti manelele da asculti tokio motel,am vazut asta int´-un post al tau,sau nu stiu sigur ce trupa de wannaberockers era...
@ontopic:genurile mele preferate sunt rockul si metalul,cateva subgenuri,iar din Romania am respect pentru putine trupe cum ar fi,Truda,Parazitii, Phoenix, Cargo...Luna amara.(nu ma critica, ca ascult si Parazitii, da baietii astia 3 au ceva de spus prin piesele lor)

| feuerundwasser a răspuns:

Manelistii exista doar in Romania si asta ma face sa imi doresc sa plec in Germania. hitler rocks happy

| Alinnnn a răspuns:

Jos cu manelistii
Sus cu Dimmu!

| ViPeR_5346 a răspuns:

Deci cine uraste manelele e prietenul meu laughing