| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveţi despre melodia asta?

http://www.youtube.com/watch?v=n4RjJKxsamQ&feature=relmf u

7 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Asta a fost primul cantec rock pe care l-am ascultat constient de ce genialitate ascult.Nu cred ca pot sa descriu in cuvinte melodia asta, e prea frumoasa pentru lumea asta. Ceva extraordinar. Putine melodii pe lumea asta o egaleaza pe astea, si doar cateva trec de ea la capitolul genial.Ar parea cam ''wussy'', insa asta a fost prima melodie pe care am plans.Pace!

| TeoPT a răspuns:

E foarte frumoasă, dar prefer Still Loving You.

Baftă

| FucktheSystem a răspuns:

E cântată de Scorpions și asta e sinonim cu genial. big grin

| MimiPopescu a răspuns:

Cantecul meu de leagan! Ce bine e cand te uiti in trecut si iti dai seama ca nu ai crescut cu toate bullshit-urile comerciale ci cu muzica de suflet.

| Anonim69 a răspuns:

Doar e melodia noastra...ce crezi?!:d>big grin

| Deutzeuh a răspuns:

Este o melodie frumoasa. sa iti spun sincer nu o ascult des dar o stiu.

| LotusRadioactiv a răspuns:

Parerile noastre sunt incomparabile cu realitatea.
O melodie excelenta, mi-a marcat copilaria si o ascult in momentele in care sunt intr-o profunda meditatie (deci apropae in fiecare zi laughing )