| TheBadOne a întrebat:

Ce parere aveti despre melodia si videoclipu asta? http://www.youtube.com/watch?v=0G3_kG5FFfQ
Stiu ca este o intrebare stupida, dar vreau sa stiu parerile voastre.

6 răspunsuri:
| mhg a răspuns:

Nu este o melodie urâtă, dar îţi garantez că după un timp destul de scurt te vei sătura de ea, poate chiar vei uita de existenţa ei.
Doar opinia mea.

| qMisaki a răspuns:

Cam plictisitoare, stii...si imaginile... nu prea imi place! stilul meu e mai de groaza si mai activ ( muzicile sa fie mai active). e ceva de genul "lady gaga "

| Pitica_3139 a răspuns:

Imi place dar e prea lenta

| AnNyşK a răspuns:

Sincer mie mi-a placut si imi place mel. asta sh multe altele de`ale eihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avril Lavigne - When You're Gone

| MissBee666 a răspuns:

@TheBadOne... asa ca o propunere : Guns and Roses -November Rain...lasa` miorlaielile astea
Pa, pa.^.^