| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre melodia Smiley-Plec pe marte?happy

Răspuns Câştigător
| Silvia a răspuns:

E draguta, dar nu mi se pare cine stie ce...

23 răspunsuri:
| ImmortalQueen a răspuns:

Imi place foarte mult. o adorlove struck [parerea mea]

| Razvan a răspuns:

Partea lui Cheloo e cea mai buna din toata piesahee hee

| Libelle a răspuns:

Este draguta, exprima in mare parte adevarul. dar parca ii lipseste ceva. poate mai multa viatawinking

| Fallen Angel a răspuns:

E superba. Ma reprezinta. Imi place mult mult de tot. O melodie de succes. Nu prea ascult Smiley dar asta e o melodie buna.

| Ana-Maria94 a răspuns:

Imi place, doar atat.

| Iubesc Limonada a răspuns:

Am auzit ca are interdictie pentru ce scrie pe tricoul lui CheloohappyDar e draguta piesahappy

| Sოﺁℓε a răspuns:

Buna!
cred ca este super happy imi place foarte mult tie?

| Ana a răspuns:

E foarte placuta, imi place.

| Minty a răspuns:

Mie imi place mult!

| oanawww45 a răspuns:

Mmmmmmmmmmmmmmm...nu prea faina...

| pedaladeacceleratie a răspuns:

Nu stiu cum de a acceptat Cheloo sa colaboreze cu Smiley, dar a facut o treaba foarte buna!

| Iustina17 a răspuns:

E super melodia

| dolyan a răspuns:

Inca nu am ascultat-o, l-am auzit doar un pic live la "Bun de plata", dar imi place. oricum, zi/mi tu o melodie de-a lu smiley care sa nu iti placa!

Răspuns utilizator avertizat
| ale_4786 a răspuns:

E foarte reusita love struck.

| andreutza94 a răspuns:

Buna! Melodia e foarte draguta love struck. Toti colegii mei o asculta de vreo saptamana incoace :d

| Just kidding a răspuns:

Interesanta piesabatting eyelashes deja jumate din colegii mei o au pe tel laughing

| nestlebaby a răspuns:

Nu-mi place! tot ce-mi place din piesa aia e aparitia lui Chelloo si mesajul de pe tricou rolling on the floor nuci nu-l observasem, decat atunci cand au facut astia atata valva pe seama asta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@dolyan imi plac toate melodiile lui smiley dar nu sunt fan. Doar am vrut sa vad si parerea altor persoanehappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi place.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Faina piesa!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E interesanta si placuta.

| teodorika10 a răspuns:

Soooper cool