| lovelovelove a întrebat:

Ce parere aveti despre nikita, naomi, sexy braileanca etc... eu zic ...bravo lor le stie o tara intreaga voi ce credeti? happy

Răspuns Câştigător
| Dara a răspuns:

Decat sa te stie o tara intreaga in felul acesta, mai bine ramai un ilustru anonim, cu bun simt si cu demnitate.

18 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

O tara intreaga stie si ca nu e bine sa calce intr-o baliga. Asta inseamna ca suntem toti niste inteligenti, nu? Bravo noua! Nu prea ne uitam pe Pitzipoanca.org.

Abh
| Abh a răspuns:

Sunt specimene demne de orice mila, de care profita televiziunile ca sa faca raiting. Sunt destui oameni needucati si prosti in tara asta, amatori de " spectacole " din astea bolnave si lipsite de bun simt si bun gust.

| m4them4tic a răspuns:

Cu ce le ajuta ca le stie o tara intreaga? si mai ales ca le stim drept proaste si le tratam drept sursa de penibil?
Nu e un avantaj asta, chiar deloc, sa te faci de ras la TV nu inseamna ca esti vedeta.

| Farcas a răspuns:

Sunt penalelaughing
Le stie o tara intreaga pentru prostia lor din capul ala goloh go on

Janina
| Janina a răspuns:

Eu zic rusine lor laughing cum e posibil sa acceptam ca acele scursuri sa apara la TV... ne fac tara de ras

emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Sunt de doi lei...

| Kate21 a răspuns:

Bleachh...
sunt niste pitzipoance bune de nimic care nu fac decat sa se faca de ras ca sa apara la capatos sau otv sau carcotasi sau cine mai stie unde in timp ce valorile adevarate nu mai sunt promovate

| Ela_PuRpLe a răspuns:

Nu le simpatizez deloc...

| Frogie a răspuns:

Alea nici macar nu le mai pot numi femei! Tie ti se pare tare ca se fac de ras doar ca sa le stie o tara intreaga? Sunt niste c***e ( si demonstreaza asta ori de cate ori li se ofera ocazia), inculte ( nu au pic de cultura nici cat un bob de mazare)! Rade tara si c**u de ele si ele se simt mandre! De ce? Mie mi-ar fi rusine! Asta dovedeste ca nu au pic de creier si nici respect fata de persoana lor!

| DeeDee28 a răspuns:

Nikita nici nu stiu dc mai e la tv...fratele meu... e penalalaughing

lui Naomi i se acorda prea multa atentie degeaba

sexy braileanca arata destul de bine dar nu are nimic in cap(ma refer la creier)

| Doa'Do a răspuns:

Le-o fi stiind o tara intreaga, dar nu in felul ala.Nu mi se par niste exemple bune de urmat.Parerea mea, no offence.

| cîrne a răspuns:

Ori esti pitzi, ori te faci. tu esti in stare sa cersesti asa atentie cu orice pret? jenant...

| roben174 a răspuns:

Mda fiecare cu parerea lui nu avem ce comenta, dar in cazul meu ce cred despre personajele acestea! negative! caci nu sunt in nici un caz pozitive, sunt niste mascote care sunt aduse la diverse emisiuni pentru se rade de ele.Asta pentru ca emisiunile sa aiba rating.Noi poporul daca am vrea sa dispara aceste personaje avem in mana decizia dar noua ne place. in loc sa citim o carte seara sau sa stam cu familia si sa petrecem clipe frumoase, ne holbam la tot felul de prostii daca noi nu ne-am uita, cei de la emisiuni ar scoate toate porcariile astea pentru ca ei vad la ce se uita lumea mai mult si aia se da mai mult pe post happy

| NoName0011 a răspuns:

Curve cunoscute in toata tarahappy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm, sa le luam pe rand.
Nikita- o specie feminina putin mai ciudata, care cauta show, si doar atat. Se pare ca amplifica imaginea ei prin problemele personale(ciarta cu sotul) si are putin tupeu, crezand ca fiind nikita, n-o contrazice nimeni. Mi se pare cam ciudata termenul de femeie pentru ea, dar si de barbat. Nu stiu ce poate fi, poate un dinaozaur care a reusit sa supravietuiasca, si a luat forme umane starnii.
Naomi-are talent, dar tot dupa publicitate este si ea. Vine in fata intregii tari sa arate ca are ceva in plus. Si ce? Ne intereseaza cumva pe noi ca are sau nu naomi par pe piept? Nu intelege ca pentru a ajunge celebru, trebuie multa munca. Si chiar daca incepi prost, mergi mai prost, trebuie sa continui pana ajungi la capatul drumului.
Sexy Braileanca- de tipa asta n-am auzit prea multe, am vazut decat cateva faze cand se urca pe Ogica. La fel ce primele si ca multe altele, cauta reclama, nefiind capabila s-o gaseasca, devine patetica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ma uit la pitzipoance, expirate.

Răspuns utilizator avertizat