| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre noua si veche avril lavigne?

Răspuns Câştigător
| biancabellaa a răspuns:

Amandoua imi sunt foarte simpatice

si imi place de amandoua cum canta:X

16 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

Noua si vechea...thinking
hmm... mie imi plc mai mult cum e avril acum... s-a mai feminizat putin si e cv mai maturahappy

| Alecsanndraa a răspuns:

Hmm... j inainte era draguta dar era un pic cam salbatica acum avand in vedere ca s-a casatorit e mai draguta si mai matura si mai cu capu pe umeri dar singura chestie este ca acum nuprea mai are timp sa scota mel/videoclipuri/albume etc sad

| BUBULINA a răspuns:

Cine e asta?

| Abcfunny a răspuns:

Acum arata foarte bine... pur si simplu ma uimit cu noua schimbare a iei!

| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

Una buna:d... e super draguta si imi plac melodiile ei?

| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

Fara semnul intrebarii... l-am pus din gresealahee hee

| Klara a răspuns:

Categoric, vechea Avril happy
Acum nu-mi mai place stilul ei "princess" si nici nu stiu daca mai canta...sad
Dar inainte era bestiala :!

| ilovebillkaulitz :* ex adryanna a răspuns:

Mie imi place si cum e acum si cum era inainte

| amfetamina a răspuns:

Si noua si veche tot fals canta.
nu de fiecare data cand canta live. dar de cele mai multe orilaughing)cante foarte falslaughing...asa ca om. e okhappy

| gabitzu_8696 a răspuns:

Mie imi plac amandoua

| claudya a răspuns:

La fel...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da' sunt 2 avril?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu sunt 2 avril. pur si simplu ea s-a schimbat mult,,,, si vreau sa vad ce parere aveti.pe care o preferati...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu sunt doua avril. pur si simplu ea s-a schimbat si as vrea sa vad ce parere avrti despre cea noua ...si cea veche...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Le iubesc maxim pe amandoua:*love struck sunt un fan foarte convins si o admir din toate punctele de vedere!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ador ambele ei stiluri