| alexandru999 a întrebat:

Ce parere aveti despre piesa p! nk-sober

Răspuns Câştigător
| Available a răspuns:

Este una din cele mai frumoase melodii ale lui pink din punctul meu de vedere.Este o melodie sobra cu stil putin gotic.Imi place mult melodia o am in pc o ascult zilnic :X:X:X:X

4 răspunsuri:
| traficanta a răspuns:

E frumoasa big grin de fapt toate piesele lui Pink sunt frumoasewinking mie imi place mult si o admir pentru ceea ce face. Tie iti place?

| LauraLl a răspuns:

Foarte dragutza

| alynutza_4886 a răspuns:

P! nk este the best are piese fff frumoase mai ales P! nk - F**kin' Perfect

| alexandra_9187 a răspuns:

E ok chiar imi placewinking dar incearca si P! nk-rase your glass ii mai fainawinking baftaaaaa!happy