| PentruCaAscultamHipHop a întrebat:

Ce parere aveti despre Three Days Grace?=]

Răspuns Câştigător
| itscloudyoutside a răspuns:

Ma mira o chestie: Three Days Grace e o formatie destul de noua (adica au devenit populari dupa 2000), si totusi sunt foarte apreciati. Deci e ceva...
Acum parerea mea: e una din trupele mele preferate, si melodiile lor parca ar fi scrise special pentru mine, pur si simplu fiecare vers imi intra in suflet. Asta simt eu cand ii ascult: emotie. Vocea lui Adam Gontier e pur si simplu angelica, iar instrumentalul e genial.
Abia astept sa scoata la "suprafata" primul single de pe urmatorul album. Sunt sigura ca si cel de-al patrulea album va avea succes si ma voi indragosti de melodiile de pe el.

8 răspunsuri:
| Downfall a răspuns:

Sunt super tariwinking
Melodia mea preferată de la ei e Never Too Late...şi Break

| KostaKhe a răspuns:

KostaKhe te saluta! Three Days Grace e o formatie de rock OK pentru mine.Ii ascult des.Imi place sa ascult melodiile Break, Home si I Hate Everything About You.
Bafta!

| Mitsuri10 a răspuns:

Parerea mea este ca ei canta foarte bine si imi plac extrem de tare! ii ador! sper ca te-am ajutat:*

| IngerAlb a răspuns:

Este o trupa foarte tare, ii ador...:X:X

| Lauragd a răspuns:

Super formatiawinking...imi plac aproape toate melodiile lor.Preferata mea e "Never too late".

| kiki97 a răspuns:

Sunt super tari!

| Prunela a răspuns:

Me gusta them to death-Animal I have become
Lost in you
Home
Break

| Allix13 a răspuns:

Cei mai tari din lume \m/