| rock231girl a întrebat:

CE parere aveti? funda la cele mai sincere raspunsuri!
http://www.youtube.com/watch?v=_BOcguTbXYM

Răspuns Câştigător
| emiliaolteanu a răspuns:

Imi place doar soloul de chitara dela inceput dar restul este din punctul meu de vedere ceva naspa.

9 răspunsuri:
| MalleusMaleficarum a răspuns:

Fagoţi,căcat de melodie.

| rock231girl explică:

SI eu sunt fan dar ceva nu mi se pare ok...

| rock231girl explică:

Ce sincer esti ma.,

| rock231girl explică:

Bravo

| rock231girl explică:

si eu as vrea 100 de funde da noh...

| rock231girl explică:

Poti sa dormi bine la noapte emiliaolteanu ca ai primit funda, noapte buna!

| Raptorvitus a răspuns:

Nu stiu cum ti se par tie, dar mie imi plac cat de cat, sunetul nu e prea bun, in rest mie mi se par ok...

| emiliaolteanu a răspuns:

Imi place doar soloul de chitara dela inceput dar restul este din punctul meu de vedere ceva naspa. Am fost foarte sincera. Teeeeeeeeee roooooooooooog frrrruuuuuummoooooooos fundita.Please! Ai avea onoarea sa-mi dai prima mea funda?

| ladyryna a răspuns:

Nu prea imi place sunetul.As vrea funda daca se poate te rog frumos.