| OoMPăLoOmPăGotSuspended a întrebat:

Ce perere aveti despre videoclipul piesei Alejandro ala lady gaga?:P :-& Mie nu imi place :-&http://www.youtube.com/watch?v=niqrrmev4mA&feature=playe r_embedded

11 răspunsuri:
| WestSid3 a răspuns:

Nici mie nu imi place, dar melodia e draguta! happy

| G a răspuns:

Frezele tipilor alora sunt oribile, la fel si machiajul ei de la inceput. faza aia de la sfarsit cu ea privind in gol e pur si simplu creepy. mi-au placut doar coregrafia, costumul ala de maicutza si faza de la 5:38. n-am inteles ce legatura are videoclipul cu melodia. gaga ar trebui sa se lase de video-uri lungi de 10 minute.

| G a răspuns:

Apropo, si mie imi place melodia mult, dar videoclipul cam lasa de dorit.

| Raiden a răspuns:

Imi place happy.

| lays a răspuns:

Eu am incetat sa ma mai uit la clipurile ei. o apreciez. e o artista buna, are melodii super, dar clipurile ma scot din sarite!

| dulcikaa a răspuns:

Nu imi place de niciun fel.

Răspuns utilizator avertizat
| Skeletonized a răspuns:

Este singura piesa a lui Gaga care mi se pare mai dragutahee hee

| xX Kikyo Xx a răspuns:

Da nici mie nu-mi place:-&

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmmm...nu e rau delocsmugE chiar hotbatting eyelashes

| dadolino a răspuns:

E foarte urat si jignitor...cum poti lasa sa vada un copil asa ceva?