| CokoStar a întrebat:

Ce pot face să am o voce mai subţire?

Răspuns Câştigător
| Biuka a răspuns:

laughing
Nu prea poti happy
Daca ai o voce
o ai asa cum ti-a dat-o Dumnezeu...
Si multumeste daca o ai frumoasa happy
Vezi? Sunt 3 voci feminine : Alto(vocea joasa)
MEzzosoprana(voce medie) si Soprana(foarte ridicata sau grava)
Vocea se mai poate modela la lectiile dde Canto caci acolo profesorul iti spune ce si cum sa faci.
PAna atunci poti exersa acasa melodii la care trebuie sa ridici vocea si te straduiesti si tu putin happy.
Eu una sunt Sopranabatting eyelashes Dar am tras mult sa ajung asa cum sunt acum.
Uite niste melodii pe care am exersat eu insa trebuie sa stai cat de bine cu engleza :-s :
Wildboyz feat Ameerah-The sound of missing you
Eminem feat Rihanna-Love the way you lie
Celine Dione-My heart wil go on
:*

3 răspunsuri:
| William a răspuns:

Daca esti baiat castreaza-te ( nu glumesc)

| basexcu a răspuns:

Blowjob

| Angelic13 a răspuns:

Mananca creta, la greu!