| Alexandra7708 a întrebat:

Ce se află în interiorul unui album muzical mai exact cel al lui Melanie martinez mai exact care este scopul acestuia?

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

La ce fel de album te referi la unul fizic?
eu cand aud termenul album audio prima data imi vine in minte un vinil, am vazut cateva in realitate poate de aceea happy

daca este vorba de album de tipul acesta DVD/CD https://carturesti.ro/muzica/k-12-cd-dvd-1871420029

atunci gasesti in interiorul lui un DVD, un CD cu piesele si eventual cu video-uri ale artistului respectiv