| NiKa_7306 a întrebat:

Ce semnifica muzica in viata voastra? funditahappy

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Muzica pentru mine este o prietena, o pata de culoare, un mijloc de exprimare, oglinda sufletului...care cand plange, cand rade...

8 răspunsuri:
| resemnat a răspuns:

Viata fara muzica nu poate exista sau fara muzica viata ar fi o greseala!

| WhiteWolf7 a răspuns:

Fara muzica, crede-ma, am fi foarte tristi, plictisiti si monotoni(mai mult decat suntem deja)

| PeStraziGoale a răspuns:

No music, No life.

| TraficantDeVise10 a răspuns:

Music is my lifee... [love struckX]...
Cand is suparat ascult o melodie de aia care mere cu bass'u dat la maxim si imi trece.
Muzica vindeca supararea!

| PussicatDolls a răspuns:

big grinEste ceva ce ne inveseleste. Unele melodii pot sa ne faca sa plangem, altele sa radem.big grinbig grin

| .::CyBeR::. a răspuns:

Relaxare si buna dispozitie 100%, pot sa invat mai bine cu muzica, imi fac mai bine temele cu muzica, nu muzica=nu chef de viata.

| RalluPop a răspuns:

Music`=life smug

| sandrutzy a răspuns:

Pentru mine,inseamna daca stii limba pe care o vorbesti si o iubesti, inseamna ca iubesti toate derivatele ei, de exemplu muzica.Muzica reprezinta un derivat al limbii romana care are versuri.Ele iti dau senzatii uimitoare.Senzatia de fericire ori de tristete