| κίllą a întrebat:

Ce site-uri stiti in care sa se prezinte titluri de melodii emo? Nu vreau melodii ci doar titluribig grin

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Uite cateva melodii de genul :

Santa Muffy - Emo emo
From first to last- Populace in two
Black Veil Brides - Knives and Pens
Anberlin- Paperthin Hymn

3 răspunsuri:
| ViVi a răspuns:

@alexandra nu sunt emo
doar ascultam melodii triste
treceam printr-o perioada

| moodyblues a răspuns:

Vezi ca ViVi a avut un topic asemanator cu melodii triste.gasesti acolo o tona.
aaa.pentru a-ti face o idee e un site
http://www.rhaspody.com/......listdetail

apropo:
declar in fata marii adunari nationale ca nu ascult emo ci doar muzica anilor '80 asa ca nu aruncati cu rosii dupa mine.respectam orice gusturi si vrem sa ajutam.nu?

| κίllą explică:

Dati-mi un site daca aveti... unde sa gasesc vreo lista cevathinking