| BabalGam a întrebat:

Ce spuneti despre melodia aceasta?

miley cyrus- can't be tamed

15 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

Chiar e super tare -chiar imi place si sincer nu ma omor cu Miley Cyrus laughing
Videoclipul nuprea e bun- e prea mult Lady Gaga dar melodie e buna, puterinic cu un mesaj care mi se potrivestebatting eyelashes

| Bianca18 a răspuns:

Nu-mi prea place. Nici videoclipul. Pur si simplu n-o prinde stilul acesta.

| georgyana98georgy a răspuns:

E super! Imi place mult de tot!

| BabalGam explică:

Am apasat din greseala pe raspunsul lui boul ala

| lovegirl15 a răspuns:

E preferata meawinking

| kUuKii a răspuns:

E preferata mealove struck

o adooooro love struck

| MOONWalk_8865 a răspuns:

Este super.Miley nu este asa, dar, cine stie, fiecare artist are cate o schimbare de muzica indiferent cat de mare sau mica e

| western a răspuns:

Melodia este foarte tare dar in videoclip si putin din ritm o imita pe Regina Pop LADY GAGA.In rest este O. K.

| andutzza776 a răspuns:

Cea mai tare

| ihaterain a răspuns:

Melodia imi placehappy dar videoclipul se vede ca e gen gaga

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E dragutica parerea mea dar imi plac mai mult alte melodii ale lui miley happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place melodia i cant be tamed.

| doina93 a răspuns:

Salut, eu prima data cind am auzit melodia i-am vazut si video, sincer sa spun am ramas putin socata de shimbarea lui miley, a devenit asa matura, si cam putine haine avea pe ea. big grin
Insa dupa ce am mai ascultat de citeva ori melodia a inceput sa-mi placa si cred ca Miley cu siguranta va fi una dintre cele mai apreciate si indragite cintarete de pe piata muzicala din toata lumea.
pup

| gummy_4146 a răspuns:

Melodia e tare si clipul gen lady gaga

| Kanna a răspuns:

Nu as zice ca este tare suuper dar.nici tare rea