| Mockingbird a întrebat:

Ce tip de melodii va desgusta cel mai mult? Eu sincer uraaaasc house-ul si toate melodiile astea electronice! yeah... Daca ati face sa dispara un anumit tip de muzica care ar fi acela?

3 răspunsuri:
| Bitter a răspuns:

Ar fi super daca ar disparea manelele.M-am saturat sa vad cocalareala pe la toate colturile cu Guta si compania.straight face

| callie2 a răspuns:

Sa dispara manelele si house-ul laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vad ca ai editat intrebarea din cine ne inspira in ce melodii ne inspira. eu las si raspunsul la intrebarea " cine ne inspira" Phil Anselmo si Varg Vikernes, alaturi de Johan "Shamaatae" Lahger. nu ai auzit de ei, logic, deci google them. Sa iti raspund la intrebarea modificata: nu am nici o treaba cu pustii de liceu ce asculta rahaturi electronice si manele. e treaba lor. eu raman la ale mele. mi se pare o imaturitare sa vrei sa dispara un gen muzical sau un om. cine are minte, poate trai ignorand asa ceva.