| XatomisX a întrebat:

Ce trupe gen soad,korn, slipknot slayer stiti?

Răspuns Câştigător
| bloodyhell a răspuns:

Serj Tankian
Scars On Broadway
Disturbed
Godsmack
Static-X
Drowning Pool
Lamb Of God
Killswitch Engage
Stone Sour
Rob Zombie
Murderdolls
Soil
Lamb of God

4 răspunsuri:
| LastChance a răspuns:

Ce gen vrea să însemne asta? Slayer e thrash metal, iar celalalte sunt ciudăţenii ale metalului. Ce gen ar trebui să-ţi sugerăm să asculţi?

| MaliciousDeath a răspuns:

Nu prea merge Slayer în grupşorul ăla făcut de tine, dar trupe asemănătoare primelor 3, ar fi Scars On Broadway,Dope, Avenged Sevenfold, Breaking Benjamin, Papa Roach, Drowning Pool...ar merge şi Marilyn Manson şi cu Serj(de la Soad):http://youtu.be/GY9kQcWLvEM

| DeadMemories a răspuns:

Papa Roach, Disturbed, Godsmack.

| Andreandy a răspuns:

Linkin parca, limp bzicit, machine head, aerosmith, disturbed...winking