| anonim_4396 a întrebat:

Ce vor sa insemne versurile Innei din No Limit -Freak Freak You`re Freakin`me.- si se tot repeta?

Răspuns Câştigător
| Ionutzsa a răspuns:

Nu e nici un frequently laughing

"Freak, freak, you're freaking me" s`ar traduce ceva de genul " "(Esti) Ciudat, ciudat, ma sperii "

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Zice ca nu are limite, adica se refera la faptul ca poate face orice, cred eu thinking

| Tzl a răspuns:

E de fapt frequently, frequently. adica frecvent. Dar in englez se pronunta rapid, de aia pare ca spune freakin.

| mickeye a răspuns:

Înseamnă că în general, cei care ascultă Inna și muzică d-asta sunt reduși mintal.
Muzica INNEI se adresează celor mulți și proști.