Întrebare recomandată | b0g4an a întrebat:

Ceaw! asi dori sa-mi cumpar o chitara acustica sau electro-acustica. ce model imi recomandati? sa fie maxim 800 lei

1 răspuns:
| anitza2000 a răspuns:

Fender CD-60, am cerut si eu o recomandare cand mi-am luat aceasta chitara si prietenul meu cel mai bun mi-a spus de aceasta si e minunata, un baiat a ramas impresionat de calitatea sunetului. Se dezacordeaza foarte greu si chiar ti-o recomand cu placere. Cu husa am dat in jur de 650 de lei acum cam 2 ani.