| GalinaBlanca a întrebat:

Christina Aguilera, noua marionetă satanico-masonică ‘nu se mai simte ea însăși’

Noul album al Christinei Aguilera şi videoclipul piesei "Not Myself Tonight" (Nu sunt eu însămi noaptea aceasta) prezintă fanilor o schimbare radicală de stil a artistei. Cântăreaţa acum se mulează perfect pe șablonul industriei muzicale oculte prin încorporarea tematicilor şi simbolulilor satanice în arta ei. Ne vom uita la mesajele ascunse ale noului ei videoclip "Not Myself Tonight" şi vom vedea conexiuniea dintre noul ei album și restul industriei muzicale.

Întotdeauna am considerat-o pe Christina Aguilera ca fiind cu o măsură deasupra majorităţii cantăreţilor pop datorită faptului ca ea poate de fapt să şi cânte. Cu toate acestea, pentru a avea succes în continuare, se ştia că e doar o chestiune de timp până la momentul când va ajunge la același nivel cu toate vedetele pop de pe piaţă. Tot ce ţine de noul ei album este îmbâcsit de simboluri Iluminati (satanice) si primul ei single "Not Myself Tonight" simbolizează de fapt o iniţiere. Conţine multe elemente văzute şi în alte videoclipuri ale cântăreţilor cotaţi foarte sus la ora actuală. Unii au acuzat-o pe artistă că prin această piesă încearcă să copieze piesa lui Lady Gaga "Bad Romance". Vom vedea ca prin acest plagiat, de fapt, Christina doar urmează direcțiile pe care trebuie să le urmeze artiştii pop.

AVERTIZARE: Conținut explicit. Poate fi considerat nepotrivit sau chiar smintitor. Nu este recomandat celor sensibili sau pudici. Ce parere aveti?big grin

4 răspunsuri:
| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Vreau sa zic ca Iadul e al ei... dupa cum arata...

| IMC90 a răspuns:

O sa arda in cazanul cu smoala si o sa faca basici laughing

Asta, sau o sa se umple de bani in singura lume care exista.

| Biuka a răspuns:

Nu Stiu`. nu ma prea intereseaza video-urile si stilul ei. Oricum ii ascult doar audio-urile.
Noapte buna kiss

| daydreamerbeliever a răspuns:

Tu ai inventat asta sau ai luat-o de pe site-urile alea in care ziceau ca lady gaga e posedata? simboluri satanice?! exemplu...hee hee)))