| inna a întrebat:

Christina Aguilera sau Britney Spears? De ce? Mi-e una imi place mult vocea Christinei, dar imi plac mai mult melodiile lui Brit.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Christina Aguilera. Mi-a placut de la inceput, are ceva special... E frumoasa, are o voce frumoasa...
Si la melodii imi place mai mult decat Britney.
"Hurt", "Oh, mother", "Fighter","I`m OK", "The Right man"( o stii? e foarte frumoasa ) si multe altele.foarte frumoase.

7 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Britney Spears.big grin Are o voce buna si imi plac mult melodiile ei happy

auran
| auran a răspuns:

Mie imi plac amandoua... da, Cristina are vocea mai buna

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Christina... are voce mai buna si are o personalitate. Britney a facut cum au zis toti... cat mai comercial, cand cuminte, cand provocatoare... pe cand Christina si-a facut un stil propriu, fara sa-i pese atat de mult. Britney m-i se pare prea comerciala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Amandoua sunt 2 nebune.
Imi plac.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiecar cu farmecul ei aparte, amandoua au voce si sunt talentate... fiecare cu ce ii place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place mai mult Britney Spears.Christina nici nu se compara cu ea Britney e cea mai tare Christina o invidiaza! Deci parerea mea so placi mai mult pe Britney Spears.

| Rose_2860 a răspuns:

Pai mie imi plac amandoua:X le ador. insa mai frumoasa e aguilera!