| Zuzzy05 a întrebat:

Ciao. Vreau sa va intreb ceva. Am auzit aseara o melodie la cineva, nu stiu versurile dar era gen reggaeton vocea semana cu a lui Daddy Yankee, sau poate cantau Wisin y Yandel chiar nu stiu da' refrenu era cam asa " prrrrm...prrrm"laughing atata am retinut va rog spuneti-mi cine o canta si cum se numeste ca mi-a placutt ff muult:X. FUNDA big grin

3 răspunsuri:
| Zuzzy05 explică:

Am incercat pe youtube ce mi-ati zis, dar imi apare tot melodia "Alexandra Stan-Lollipop"...

| geo_2577 a răspuns:

Intreaba-ti prietenul ala.Melodia s-ar putea sa fie Lalipop-Pam param pam pam.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lolipop-pam param pam pam, da nu e frumosa ce ti-o place a la ea