| Happy a întrebat:

Cine canta melodia de la reclama cu Iacobs aceea de craciun! Va rog

Răspuns Câştigător
| dragalasica a răspuns:

Normal ca stiu cine canta.dean martin cu melodia,, let it snow,,. nu-i asa ca-i nice!(melodia).

6 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Melodia a aparut datorita scriitorului Sammy Cahn si a compozitorului Jule Steyne. Aceasta este prima varianta, a lui Vaughn Monroe : http://www.youtube.com/watch?v=Kbb3skLR0Bo
De-a lungul timpului au fost mai multe interpretari ale mai multor artisti. Cele mai apreciate interpretari sunt cele ale unor artisti ca Dean Martin, Frank Sinatra sau Bing Crosby.

| AvalohAlyn a răspuns:

Melodia se numeste Let it snow si este cantata de Dean Martin.

| User a răspuns:

Paul de la roman.cred:-s

| miauu a răspuns:

Dean Martin -let it Snow

| criss:) a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=mN7LW0Y00kE?

Dean Martin - Let it Snow