| andreea23_1168 a întrebat:

Cine credeti ca, canta mai bine : miley cyrus, demi lovato, selena gomez, vanessa hudgens sau ashley tisdale?

Răspuns Câştigător
| mmary a răspuns:

Cred ca toate au ceva special si transmit cate un mesaj pozitiv... mie imi plac toate:X sunt frumoase si canta foarte bine.happy insa apropo de vanessa hudgens.ai auzit ca s-a despartit de zac efron.straight face imi pare foarte rau. le statyea foarte bine impreuna insa toate au un inceput... dar si un sfarsitstraight face te pup!:*

52 răspunsuri:
| ruxi a răspuns:

Demihappy
tu?

| funxhouse a răspuns:

Demi lovato - poate lua note foarte inalte si stie sa se jaoce cu vocea

| Anonime a răspuns:

Miely Cyrus si Demi Lovato!love struck

| PeAcE a răspuns:

Chiar daca nu imi este foarte simpatica, eu cred ca Miley Cyrus canta mai bine dintre cele de mai sus. Imi mai place si de vocea Selenei Gomez!

| barzuk a răspuns:

Demi sau Selena big grin

| Ciprian a răspuns:

Mie imi plac mai mult demi lovato si miley cyrus

| Kerli a răspuns:

Miley si ashley

| Sabwy a răspuns:

Selena Gomez clar!

| MiyakoSaki a răspuns:

Le ador pe Selena si Ashley Tisdale, canta misto amandoua, dar pe celelalte sa nu le vad ca nu le suport, mai ales pe Miley Cyrus.

| Marijuana187 a răspuns:

Miley cyrus si demi lovato.selena e praf, totul fals si celelalte 2 sunt depasite

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate canta bine in felul lor.

| anna7_4794 a răspuns:

Cam toate canta bine, dar cel mai mult imi place vocea lui Ashley.

| b3Rb3cU a răspuns:

Miley cyrushappy

| notmonkeys a răspuns:

Niciuna laughing

| ManuelReky a răspuns:

Miley cyruswinking

| aaaa12345 a răspuns:

Miley cyrus si selena gomez

| Lovemeifyoudare44 a răspuns:

Demi Lovato

| seby10 a răspuns:

Selena gomez

| denisab2 a răspuns:

Grea decizie, eu cred ca vanessa hudgens

| LoLpoZ a răspuns:

1.Miley Cyrus
2.Demi Lovato
3.Selena Gomez

| serjinioserjinio a răspuns:

Ashley

| alexadrian09 a răspuns:

Selena Gomez pentru ca din reclamele cu fata intalneste lumea sau ceva de genu spune cei asa muzica in sine nu ca altii pun acolo niste versuri sa rimeze si gata.

| LoOvE a răspuns:

Miley cyrus

| PinkyFlor a răspuns:

Selena Gomez:X

Pa-pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eo una cred ca Selena Gomeztongue

| Anddrea a răspuns:

Ashley Tisdale si Miley Cyrus happy

| Some0ne a răspuns:

Miley Cyrus :X

| doroteea a răspuns:

Demi happy, dar imi place cum canta si miley happy.

| Assassins a răspuns:

Mile cyrus

| Flory200 a răspuns:

Dupa mine...Miley Cyrus, Selena Gomez si Demi Lovatowinking