| youaremyfavouritecolour a întrebat:

Cine e mai tare dintre:selena gomez, demi lovato, miley cyrus? dar dintre justin bieber, one direction si bruno mars?

Răspuns Câştigător
| SingleStarOnTheSky a răspuns:

Selena Gomez deoarece celelalte optiuni ma lasa rece. Pur si simplu nu imi plac.Miley vrea sa demonstreze ca nu este o fetira, ci ca este matura, iar Demi nu mi se pare chiar un exemplu de urmat, iar eu cand aud de ea pur si simplu ma intristez si dinte baieti One Direction deoarece imi plac cantecele lor, Bruno Mars mi se apare destul de okay dar parca nu merge, iar Justin Bieber e Justin Bieber.Am incercat sa ii ascult melodiile si pur si simplu crdeam de cele mai multe ori ca le canta o fata de 10 ani.
(Pereri personale si nu vreau sa jignesc nici un mare fan sau pe cineva personal).

5 răspunsuri:
| Swallow a răspuns:

Nu sunt o super fana insa imi voi spune si eu parerea. Pai Selena Gomez pare a fi cea mai cuminte si cu un glas cu mult mai dragut decit al lui Miley sau Lovato. Cit despre baieti Justin Bieber e okay, insa e prea fitos si se tine prea tare din cauza faimei, ai banilor si a fanelor. Deci probabil One direction. Bye happy

| PotcaPădurii a răspuns:

Ma pis pe toti astia...desi urina mea ar fi prea buna pentru ei...

| HermioneLove a răspuns:

Fete:
1Selena Gomez(lol este cea mai frumoasa, dragalasa canta foarte frumos si o ador)
2Demi Lovato(este scummpy dar s-a drogat si altele dar imi place oricum)
3Miley Cyrus(nu-mi place de ea! da recunosc mi-a placut in trecut! este ***** si face tampenii! imi plac doar:''Party in the U.S.A'',''The Climb'',''Wherever I go'' si ''One in a millions''atat!
Baieti:
1Justin Bieber(e ok dar pare ingamfat)
2One Directions
3Bruno Mars

| gabitzuuu11 a răspuns:

Selena gomez si bruno mars

| AnaCristinaN a răspuns:

Eu zic ca Selena Gomez deoarece Demi s-a drogat, si-a taiat venele si Miley se drogeaza, din cauza ei, tatal lui a divortat fiindca nu-l asculta si Selena stie sa faca alegerea corecta intotdeauna, si Justin Bieber pentru ca el este foarte popular, s-a tunus(nu chel)si parul taiat l-a donat si in plus este impreuna cu Selena Gomez. Sper ca te-am ajutat.(funda?)happy