| BybyBlondina a întrebat:

Cine imi poate da site-uri de unde pot downloada videoclipuri cu Rihanna?

6 răspunsuri:
| Live.Laugh.Love a răspuns:

Youtube ---> cu youtube downloader
trilulilu

| AlexanderChristianFenty a răspuns:

Fan RiRi? uhh si eu! da add la ChriiisCuCh si iti dau eu cate clipuri si melodii vrei

| byaa a răspuns:

Pai. downloadeaza Vdownloader si iei orice videoclip sau melodie de pe youtube... sper ca te-am ajutat big grin

| ade98hannah a răspuns:

Pai este youtube
si trebuie sa ai programul FREE STUDIO

e prea besthappy

poti descarca si muzicahappy

| andutsa a răspuns:

Cu progamul youtube downloader (http://youtubedownload.altervista.org/) le downloadezi direct de pe you tube... sper ca am fost de folos :)