| DarkShina5566 a întrebat:

Cine imi poate spune si mie care sunt cele mai bune melodii de petrecere ale lui Florin Salam.Imi puteti spune si cateva melodii noi si frumoase care sa poti dansa pe ele?

5 răspunsuri:
| monikaaaaaaaaa a răspuns:

O singura intrebare?
Ce-ti plac in melodiile astea? [Manelele]
Acum da gusturile nu se discuta dar,

iti pot spune melodii noi House, dance, hip-hop etc...
dar nu manele laughing

Succes in cautareee!:-s
O zi buna!happy

| monikaaaaaaaaa a răspuns:

Alexa nu prea cred astawinking
"Pune o manea intr-o camera cu o singura persoana si o sa vezi ca tot va dansa, chiar daca sustine ca nu asculta asa ceva "

Fiecare cu parerea lui.

purple22
de acord cu tinelaughinghappy

| RoxyLaLa a răspuns:

Ce-ti plac melodiile astealaughing?
Niste rromi care canta ca...
Ma rogg...Fiecare are gusturi diferite.
Eu iti zic sa mai asculti si alte genuri de muzica, de ex :ROCKlove struck,POP,DANCE, HOUSE, HIP-HOP ETC.
Da nu MANELEstraight face

| InVisible99 a răspuns:

Nu mai asculta manele, dauneaza grav creierului si mai ai nevoie de el(creier)

| Alexa_4667 a răspuns:

Florin Salam: Iar am pus-o; Zana zanelor; Nu te las; Cand iti spunema ca tin la tine; Mecma mecma; Imi faci viata paradis; Ah ce mai gagica; Mai pustoaico ce sa-ti fac; Te ador; Vreau sa-mi impart viata cu tine; La inima m-ai ars; Iubire, of iubire; Chipul tau de inger bun; Si inregistrarile cand canta el live(improvizatii). Alte melodii: Fitze si fasoane- Ionut Cercel; Tu esti zana mea- Petrica Cercel; Nyno & Yana- Gata fetelor; Rupe haina de pe mine- Ionut Cercel; Susanu- Bine, se misca fata bine; Cristi Dules- ce gagica exploziva; E golan, e vagabont- Adi de la valcea; Secretul femeilor- Adi de la valcea; Esti femeia cea mai hoata- Adi de la valcea; Pt cine, pentru tine- Adi de la valcea; Tu ai inima de gheata- Adi de la valcea; Maneaua femeilor- Ionut Cercel; Babi Minune- Haide sus pe mese; Babi Minune- Sa vina toti nebunii mei; Laura Vass- Vreau sa ma marit cu tine. Daca asculti manele NU inseamna ca esti incult. Sunt premianta si olimpica la limba romana, dar ascult manele si recunosc asta. Pot sa va dau sute de alte melodii cu Eminem, Shakira, Bitza etc. dar imi plac si manelele. Trebuie sa recunoasteti ca la o petrecere nu ascultati numai Sasha Lopez sau Rihanna. Pune o manea intr-o camera cu o singura persoana si o sa vezi ca tot va dansa, chiar daca sustine ca nu asculta asa ceva