| anonim_4396 a întrebat:

Cine`mi zice si mie un program de inregistrat vocea, sunete, stiti voi, gen sound recorder din pc, dar unu mai performant, ca asta trebuie repornit la fiecare un minut :@ mersi mult :*

Răspuns Câştigător
| keytao a răspuns:

Ultra Audio Recorder 7. 4. 4. 184

http://www.megaupload.com/? d=B54GV7UF

2 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Nu stiu eu folosesc virtual dj nu pentru ce ar trebui sa fie folositlaughing il folosesc pentru recording din pclaughing ar trebui sa incerciwinking

| yfgsdufsdhfgyfrhwer a răspuns:

Am virtual dj, dar imi trebuie program de inregistrat vocea, nu de modificat laughing mersi oricum :*