| Mirunel a întrebat:

Cine poate sa ma faca superstar pe stardoll?

3 răspunsuri:
| retouchan a răspuns:

Probabil.cine pot...doar banii laughing

Cine crezi ca ii asa silly sa iti plateasca tie laughing. Lasa`ne cu intrebari d`astea oh go on

| OanaVlad a răspuns:

M-am convins laughing astia anonimi is niste prosti laughing) mai ales daca is baieti laughing si trebuie sa dai bani... as vrea sa fiu si eu super star...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma fata tu nu ai ce intrebari sa scrii? gasesteti un baiat bogat si te face el superstar pe strdoll :si apropo nu esti ca mare sa mai joci stardoll, ca jocul ala se joaca de la 5 la 9 ani tongue