| MrCarter a întrebat:

Cine stie din ce melodie sunt versurile astea?
"uita de probleme, uita de belele uita de tot, nu fii idiot, fate ca ploua "
"sa-ti aduci fericirea in suflet si zambetul pe buze "
"nu uita cine te-a lasat la greu, uita tot nu fi prost"
Multumesc anticipat si funda bineinteles.

2 răspunsuri:
| adriana97_5200 a răspuns:

Asculta daca tu leai scris esti inmpresionat eu tot am scris iteva versuri mai demult dar tot nu i le puteam gasi melodie pe care o compuneam la pian niciuna nu mergea nu era perfecta dar am vrut sa te intreb ceva inainte sa-ti spun ce melodie merge : chiar ai simptit problema asta vreodata ce se descrie in versuri?
raspundem si iti rapsund si eu

| emorph a răspuns:

Zi te rog adriana97 cum se numeste melodia...si eu o caut de luni de zile. te rog!