| Annyya a întrebat:

Cine stie niste melodii rap sau hip hop in romana? Vreau cat mai multe. ^_^

5 răspunsuri:
| xCatastrophe a răspuns:

Iti pot da artisti mai mult decat melodiile in sinebig grinOC, CTC, Dragonu', Maximilian, Spike, Uzzi, Cedry2k,Vlad Dobrescu, Criss Blaziny, KaTaNa, Nimeni Altu', Raku, Karie, Ombladon, Mafia, Chimie, Echo, Markone1, Pacha Man.
Unii produc ambele genuri. ^^

| T0T a răspuns:

Parazitii si BUG Mafia sunt cele mai bune trupe hip-hop romanesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=AG56t8t9iW8

Asculta Bug Mafia si Puya.

| GoodDay9 a răspuns:

Bai deci ma apuca starea de voma cand ii aud pe astia cu Mafia si Parazitii/Doc si altii.Numai copii de pana in 16-17 maxim 18 ani ii mai asculta pe astia.Eu ascult numai rap strain.Scrie pe youtube Gabylonia, e foarte tare tipa.

| GoodDay9 a răspuns:

Poti intra pe profilul meu de TPU, am in lista niste melodii hip-hop/rap stain foarte faine.