| QUM a întrebat:

Cine vreti sa castige la vocea romaniei si la X factor?

5 răspunsuri:
| Bleed a răspuns:

La 'Vocea Romaniei', Iuliana Puschila. Si la 'X Factor', T&L au ramas preferatii mei, desi au fost eliminati. Pentru mine, T&L sunt castigatorii, si nimeni altcineva.

| lavinia148 a răspuns:

La vocea romaniei dragos chircu si la x factor andrei nu mai stiu cum big grinbig grinbig grin

| lavinia148 a răspuns:

Gata am gasit andrei leonte

| QUM explică:

La vocea romaniei mie imi place cristian sanda ( canta cel mai super... daca nu credeti uitati-va la emisiunea de data trecuta la prima melodie a lui.era in romana - a cantat superrrrrrrrrrrr) si la X factor vroiam sa castige T&L sau Andrei Leonte...dar daca T&L au iesit. ramane andrei happy

| BabiiXd a răspuns:

La x factor : Andrei Leonte si la vocea romaniei : Iuliana Puschila la X Fatctor imi doream sa castige Diana Hetea pentru ca la varsta ei are o voce extrarodinara. happy sper sa-ti placa si tie tot asa happy