| anonim_4396 a întrebat:

Cn stie cum se numesc melodiile astea si de unde le pot downloada?
1.http://www.youtube.com/watch?v=RaK-KYbda-I&feature=relat ed
2.http://www.trilulilu.ro/kanesaveus95/c9fa5f3dbb0237
funda*

Răspuns Câştigător
| Actimel a răspuns:

Prima se numeste Burn it to the ground. cred si a 2-a the miz i came to play si incerca cu,, youtube downloader'' si cu,, trilulilu downloader'' big grin. bafta

3 răspunsuri:
| Deniisze a răspuns:

Nu stiu cum se numeste prima melodie, dar daca scoti un program de downloadat de pe youtube poti foarte usor sa scoti doar melodia...
Am cautat si in comentarii si nu am gasit.
Si la a doua...Scoate un program de downloadat de pe trilulilu laughing.
Nu stiu numele acestuia, dar daca vrei de pe youtube iti recomand YoutubeDownloader sau VDownloader.
Bafta

| mdany a răspuns:

Buna.
Prima piesa ii Nickelback - Burn It To The Ground
A doua ii Miz - I came to play

| HrănescPorciCuLingurţa a răspuns:

Pe cea de pe youtube o poti descarca de pe www.listentoyoutube.com Doar bagi linkul si descarci. Trebuie sa astepti mai mult timp.

Si nu am habar cum se numesc.