| Eleanorelle a întrebat:

"Concert Epica la Silver Church in Bucuresti"! Era si cazul sa mai vina trupe bune si in Romania. Deci? Ce credeti? http://www.metalhead.ro/......d95581-l-1

2 răspunsuri:
| Insanity a răspuns:

Ieei \dancing
Citisem articolul cu ceva timp in urma si logic ca m-am bucurat big grin
In aprilie vor sosi de asemenea in Romania : Children Of Bodom, Ensiferum si Machinae Supremacy, in concert la Arenele Romane love struck

| bye a răspuns:

\m/

Dar exista multe formatii bune care vin la noi in Ro. In noiembrie 2010, au venit Therion, de exemplu. Numai bani si timp sa ai mergi la toate.