| deny a întrebat:

Credeti ca marilyn manson este satanist? pentru ca de 2 zile am inceput sai ascult muzica si fetele de la mine din clasa zic cai satanist dupa felul in care arata si mai zic ca si eu sunt!
dau funda

Răspuns Câştigător
| miauuau a răspuns:

Satanist?laughing
e un fel de a spune,mai degraba el vrea sa atraga atentia prin vestimentatie si muzica.
la prima vedere te cam sperie de-asta cred fetele de la tine ca-i satanistrolling on the flooriar daca tu ii asculti muzica nu inseamna ca esti asa:-|, fetele de la tine sunt copilaroase...le-ai dat subiect de barfa.
Eu zic sa asculti daca iti place, pentru ca nu-ti spun ele cum esti tu cu adevarat
pa!
>big grin

1 răspuns:
| colin16 a răspuns:

Pai sincer nu stiu dar dupa cate vedete sunt implicate in ultima vreme in chestia asta cu satanismul si arata foarte normal.dar si eu ascult marylin manson pentru ca imi place oh go on. Cauta pe net Illumnatii sa vezi nu o sa crezi dar mine asta este