| Marius0709 a întrebat:

Credeti ca pot sa strang multe semnaturi? Va rog sa ma ajutati... Suntem un grup de 10 minori care nu pot intra la concertele B.U.G Mafia si ne am gandit sa facem o petitie, care cand va strange multe semnaturi va ajunge in mass media :) http://www.petitieonline.com/concert_bug_mafia_in_aer_li ber Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Sunt sigur că astfel de semnături contează foarte mult și toată lumea ține cont de ele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Semnaturi, puteti stringe. Dar fiind minori, tot nu veti putea intra la astfel de concerte.

| Cristina64 a răspuns:

Si eu sunt fan B.U.G. Mafia si am semnat, succes!kiss