| pitikaaaa a întrebat:

Cui ii place Tokio Hotel si ce parere aveti despre ei?

Răspuns Câştigător
| Insanity a răspuns:

Nu imi place ca lumea zice ca nu sunt buni de nimic.si blablabla... da e adevarat ca nu ascult tokio hotel dar sunt si ei buni la ceva : asa incepe fiecare rocker adica mai demult am auzit si eu de ei si am inceput sa ii ascult si asa am descoperit rockul.si mrg alte formatii mai "adevarate"...chiar daca acum nu mai ascult tokio hotel nu am o parere proasta despre ei
P. S : nu este adevarat ca ei sunt o formatie emo, asa cum toti cei care nu stiu nimic despr ei happy

3 răspunsuri:
| AshuraElric a răspuns:

Sincera sa fiu nu am ascultat foarte multe melodi de-ale lor dar mi se par OK:Bill are niste moduri de-asi aranja parul(total bizar), Tom, ei bine daca Bill e putin timid el e exact opusul(si sunt frati gemeni desi nu se vede, Bill e prea macheathappy, il mai stiu pe Gustav iar pe celalalt l-am uitat. Mi-a placut in mod special melodia cu care s-au relansat (ca sa spun asa). In rest singura formatie de origine germana pe care o mai ascult este Cinema Bizzarewinking

| deedee_9382 a răspuns:

Nu stiu cum sa ma exprim, unii ar zice ca sunt nebuna si bla bla, numai fanii ADEVARATI ar intelege, dar pur si simplu sunt viata mea si ii ador ^_^ Le stiu ABSOLUT toate melodiile, versurile le stiu pe dinafara, ii respect ca artisti si ca oameni in general, gemenii Kaulitz m-au fermecat din clipa cand le-am auzit accentele acelea minunate, Bill m-am vrajit cu stilul sau unic si superb, ii ador fiecare frizura, si il iubesc ca om si ca, cantaet, Tom este opusul lui Bill, dar e bine si asa, si el are un look foarte unic dupa parerea mea, rezultat din mai multe stiluri iubite de el, si despre Gustav si Georg, sunt 2 oameni foarte minunati care completeaza trupa si Tokio hotel nu ar putea exista fara ei, chiar daca despre ei nu se vorbeste asa de mult. Deci, pur si simplu ii iubesc si gata xD

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi provoaca greata!