| darianapapusa21 a întrebat:

Cui ii placev grasu xxl azi nu? http://www.youtube.com/watch?v=08SyyC1Q470

Răspuns Câştigător
| ßïą♫♥ .. a răspuns:

Eu o ador. nu stiu de ce.laughing. ma linisteste. cand o ascult ma gandesc la vara asta. la mare. ca si in videoclip. nu stiu
dar melodia asta ma linisteste cand sunt nervoasa:X
e o placere sa o ascult. ma face mai fericitalove struck
te pup:*

9 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Mielove struck

| AidaAmaranta a răspuns:

Sincer... mie nu imi place video-ul ista si nci melodia. Dar alte melodii imi plac de la el.parerea mea!big grin:*happy

| Aℓida a răspuns:

Mieeeeeeeeeeee

| WatswovskyvonAle a răspuns:

Aode melodia:X este pentru o zi in care nu ai chef sa faci nimic si spui... Talk with the handstraight face

| Turquoise a răspuns:

Mie miebatting eyelasheslove struck

| ßïą♫♥ .. a răspuns:

Ms pentru funditza:*

| Đοαr eu şi ατâτ ♥ a răspuns:

Mie love struck ii super. Guess Who happy

Video nu imi prea place [ l-ai vazut? happy ] da amu no! kiss

Cantecu ii fain love struck

| CarMen_6610 a răspuns:

Si eu si eulaughinglove struck:p

| diu a răspuns:

Videou e cam simplu dar mie imi place partea ca "toata lumea calling"

Mi se potriveste uneori.happy

Ji mai pun la status la mesz.azi nu. sau chestii d asta.

Ji ma lasa toti in pake.

De asemenea...partea cand incepe sa kante guess imi place happy

O ador pur si simplu ma linisteste :X