| MillyMarinelaFlorin a întrebat:

Cui place de Demi Lovato?

Răspuns Câştigător
| Ganduri albe a răspuns:

Cred ca e super draguta si talentata cei de la Disney si-au ales foarte bine vedetelebig grin

8 răspunsuri:
| mymy a răspuns:

O ador :X

| Millyemy a răspuns:

Imi place mult.

| ☆ Danny☆ a răspuns:

Mie:X O ador. Imi place foarte mult ca ea intra cu adevarat in peranajul pe care il joaca. Este foarte priceputa :X Bye

| anycutza [:X] a răspuns:

Pur si simplu o ador :X

| IoanaSanziana a răspuns:

E super tare. O ador mult de tot.Imi place mult cum joaca si cum canta. E super talentata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mielove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Proape perfecta mai putin ca are 1. 60 la 18 ani in fine e una dintre cele mai bune voci feminine si o foarte buna actrita! j app e ff de trebuie si ink ceva e cea mai buna dansatoare de rap din cate am putut sa vad:X:X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie