| EmotionalKoma a întrebat:

Cum downloadez un video de pe youtube fara vreun program? funda:X

Răspuns Câştigător
| DoarOana a răspuns:

Poti sa faci asta cu diferite extensii in Mozilla sau sa mergi la acest site http://www.savevid.com/ sa introduci linkul videoclipului si apoi sa dai Download. Merge foarte bine sa stii

4 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Cu extensia firefox ''downloadhelper''

| JBStandsForMe a răspuns:

Pai sa zicem ca melodia pe care vrei sa o downloadezi este Inna-Sun is up (nu zic ca imi place Inna, este doar in exemplu)

Scri in bara de cautare Inna Sun is up download link si cauti. In descrierile celor care au in nume download link este un site. Apesi pe el si downloadezi de acolo.

| rbby a răspuns:

Trebuie sa-ti faci cont

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, oti sa te folosesti de acest serviciu online, vezi aici http://www.panalu.net/2010/12/descarcati-clipuri-video-online-cu.html iei link-ul video-ului si il lipesti in acea aplicatie si descarci gratuit pe computerul tau