| anonim_4396 a întrebat:

Cum ii cheama pe fratele si sora lui Justin Bieber?

10 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

Are un frate vitreg, si o sora vitrega.
Idem @tomitza. Adica Jazmyn si Jaxon.
@Dariutza esti proasta.

| capisci a răspuns:

In mod normal as spune "Google is your friend"... dar la intrebarea care ai pus-o... Dumnezeule. Mai bine nu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tetinel si respectiv, Suzetica

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba nu jasmin e sora lui buna

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se zice sora naturalatonguetonguema rog nu cont daca esti taranca si nu sh sa vb si nu e sora lui "buna" e vitrega

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Are un frate si o sora doar din partea tatalui pe care ii cheama Jazmyn si Jaxon Bieber

| JBieber a răspuns:

Are o sora pe nume Jazmyn Bieber si un frate pe nume Jaxon Bieber sunt fratii lui dar doar dupa tata

| Wow_5032 a răspuns:

Am auzit ca are un frate Mike, a anuntat acum 1 saptamana pe music chanell!