| Gumã a întrebat:

Cum ii consideri TU pe cei care asculta melodii gen http://www.youtube.com/watch?v=_Yr5rn3Sv_4?

[nu eu ascult :d]

7 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Deathcore! \m/

Mie sincer imi plac cand sunt nervos si am nevoie de ceva mai tare. big grin

| FucktheSystem a răspuns:

Chair dacă mie personal nu îmi plac, prefer oamenii care ascultă așa ceva decât oamenii care ascultă house sau manele...

| Crisis a răspuns:

Oameni normali. Imi place vocea lui Mitch...

Răspuns utilizator avertizat
| Whatthehell66 a răspuns:

Oameni. Si eu ascult acest gen de muzica. chiar imi plachappy.

| ExistSiEuPeAici a răspuns:

Oamenismug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt oameni, ca noi toti, doar ca ei sunt si nonconformisti.