| Harlav_Catalin_1996 a întrebat:

Cum imi fac pagina de Facebook cunoscuta? Stiu ca intrebarea aceasta este foarte raspandita dar totusi vreau mai multe recomandari si indicatii, am incercat faza cu invitatii prietenilor si mi-am facut si o sa imi fac in continuare reclama si pe Youtube, dar totusi mai astept si alte sfaturi mai ales ca pagina in engleza. Multumesc.

1 răspuns:
| adybutterfly a răspuns:

De ce vrei asa multi amici? fii calm/a, vor veni pe parcurs prin invitatie din partea ta! ai nevoie de unul singur cu amici cunoscuti, apoi pagina ta va fi raspandita, by smart