| Sarah15is a întrebat:

Cum imi pun o melodie pe hi5 ca atunci cand intra cineva sa se apuce sa cante?

5 răspunsuri:
| Whatthehell66 a răspuns:

Heyz! Uite aici linkul :

http://www.programeyahoodownload.tk/

aici intalnesti toate melodiile pe care le poti pune pe hi5. copiezi linkul si apoi il pui la tine pe hi5 la preferinte de ex. dai Paste apoi save, intri pe profil si melodia o sa incepa singura. daca nu ai rabdare sa citesti toata lista de melodii dai sus in dreapta la cautare scrii melodia si ti'o arata. sper ca ti'am fost de ajutor:* Bafta!

| Iuliiikkk a răspuns:

Deci, daca ai prieteni care si-au pus muzica dai la respectivul... dai click pe melodie. Ti se deschide o pagina.In stanga gasesti mai multe "cuvinte" scrie cu albastru. Dai clik pe "mulizca pentru Hi5.Iti alegi o melodie, dand clik pe ea.Selectezi codul din dreapta. Dupa ce l-ai selectat dai clik dreapta si la copy. Te duci la hi5 dai la profil, editeaza despre mine. Dai la despre mine dai clik dreapta si apoi dai "paste". Apoi save.

Sper ca te-am ajutata. Funda te rog.

| dany1598 a răspuns:

Intra pe hi5-ul cuiva care are asa si vezi ca sub melodie scrieceva in intri sa iei niste coduri.Intri cauti melodia care o vrei, iei codul si apoi intri la tine si apoi dai edit about me si scrii codul dai save.

| cosmina98 a răspuns:

Intra aici si o sa iti adaugi muzica la profil nu trebui doar nu copy su un paste nu este greu http://www.programeyahoodownload.tk/