| Maximus a întrebat:

Cum pot converti o melodie din mpeg 4 in mp3?

Răspuns Câştigător
| RoxannaST a răspuns:

Cu Xilisoft Video Converter :)
ai aici link-ul: http://xilisoft-video-converter-platinum.en.softonic.com/

3 răspunsuri:
| paul_7261 a răspuns:

DVDVideoSoft Free Studio eu pe asta al folosesc e super bun poti face foarte multe chesti cu el poti descarca depe youtube poti converti orice format baftahappy

| xXGumiTsAXx a răspuns:

Http://www.brothersoft.com/mpeg-to-mp3-converter-76635.html Cred ca aici poti downloada un convertor... Nu stiu daca e ceea ce trebuie dar sper ca da:D

| Jbantzi a răspuns:

Incearca "vdub" e un program ce separa audio de video, si daca nu merge trebuie convertit mpeg4 in wav si din wav in mp3 cu acelasi program