| Grove1234567890 a întrebat:

Cum pot face o pagina de facebook pentru o trupa? De exemplu vreau sa fac o pagina de facebook pentru One Direction. (daca fac un cont normal nu merge fiindca zice sa folosesc numele real)
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Rebelicious a răspuns:

Buna!
In primul rand, te duci pe o alta pagina. O sa vezi in dreapta sus butonul "Creeaza o pagina". Apesi, iti alegi categoria paginii (de preferabil "Cauza sau comunitate" pentru. ca este cel mai usor de facut) si completezi datele necesare, dupa care tot apesi ok s.a.m.d.
Funda? big grin