| M.T a întrebat:

Cum pot invata sa dansez? sa ma misc pe aproape orce mel?

Răspuns Câştigător
| psiko a răspuns:

Hmmm, suna cam narcisist dar mie imi place sa-mi iau mp3-ul, sa-mi pun castile in urechi si sa ascult muzica la maxim si sa dansez in oglinda. De asemenea ma uit la videoclipuri si vad cum se mai danseaza si acolo. Insa, cel mai mult, ma duc in club si dansez acolo (daca esti ametit(a)/beat(a) dansezi mai bine, zic eu) si oricum te uiti la altii cum danseaza si daca iti place te iei dupa dansii/dansele. Fundita please vreau si eu una. :*

8 răspunsuri:
| Puiutz a răspuns:

Inscriete la un club de danshappy.
Si eu m-am inscris in toamna si nu regretlove struck, e foarte tarebig grin.
Plus ca imbini utilul cu placutul, pentru. ca faci si miscare si e sanatosbig grin.
Precis este si in orasul tau asemenea club.
Bafta!

daniela
| daniela a răspuns:

Cursuri intensive de dand. In orice oras exista cluburi care te invata sa dansezi

| LuS[z] a răspuns:

Roaga pe cineva care stie sa te invete

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite aici : http://www.sexy-zone.ro/cum-sa-dansezi.php

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ma *** pe fundita ta psikowinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da asa as vrea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-as spune dar nu stiu nici eu

| johndoe a răspuns:

Misca-te dupa ritm, simte-l si misca-te cum simti. Incearca pentru inceput sa te axezi pe un singur gen de dans, si apoi incearca sa combini muzica cu dansul.

Cheers