| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa invat sa dansez pe muzica house?straight face Un video cu miscari ceva?
Adica muzica de club sau melodii pe care sa pot invata [nu Inna cele vechistraight face!]

5 răspunsuri:
| Tsunade99 a răspuns:

Salut,

Daca stai uneori sa te uiti seara la filme, sa stii ca pe u tv, la 23:00 pana la si jumatate sau pana la 00:00 arata un club si cum danseaza oamenii din el si ce vedete sunt in el, nu melodii, ca de obicei, si poti sa inveti de acolo niste miscari, dar nu sunt reguli sau asa, doar dansezi cum iti vine si cum fac si ceilalti.
Aici ai o cautare pe youtube, poti fura niste miscari https://www.youtube.com/results?search_query=how+to+dance+house

Alte răspunsuri
| Jigorugu a răspuns:

Haha foarte tare intrebarea ...intr-un club oricat de penibil te-ai misca nu intereseaza pe nimeni, important e sa te simti tu bine!

| Jessie a răspuns:

Nu trebuie sa inveti dansuri.

Ar trebui sa te misti cu simti!