| Ungurean_Nicoleta_1955 a întrebat:

Cum ridic sunetul de pe Youtube în boxe? Tel se asociază cu boxa dar când dau pe Youtube nu se aude nici aici nici în boxă.ce setare trebuie?

6 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

Verifica la setările bluethooth sau in opțiuni dezvoltător setarea "volum absolut".
Daca e dezactivată, activeaz-o și viceversa până observi că sunetul s-a îmbunătățit!
Bafta!

| Ganderoaica a răspuns:

Se pare ca telefonul tau automat da pe mute sunetul atunci cand se conecteaza cu un dispozitiv Bluetooth. Nu se poate dezactiva asta, dar exista aplicatii de Android care poti gestiona volumul.

| Ganderoaica a răspuns:

Bluetooth Loudspeaker v7.21

| Ganderoaica a răspuns:

Bluetooth Loudspeaker v7.21, e si pentru Apple.

| Ungurean_Nicoleta_1955 explică:

Am un tel redmi note 10 pro. L-am asociat cu o boxă și când am pus muzică pe Youtube nu s-a auzit nimic în boxă și s-a întrerupt sunetul și pe Youtube