| sandra12345 a întrebat:

Cum sa fac sa imi deschida toata muzica din calculator cu windows media player, nu cu winamp? multumesc

Răspuns Câştigător
| Rainbow FisH a răspuns:

Dai click dreapta pe melodie... apoi la open with, dupa aia la choose program apoi selectezi programul si casuta always open with... apoi ok :*:*:*

3 răspunsuri:
| AleandraIleana98 a răspuns:

Dai clic dreapta pe orice melodie si apoi dai de acolo open - with windows media player eu asa fac si imi merge succes!

| 16.laura.16 a răspuns:

Click dreapta-open with- windows media player!

| BabyWL a răspuns:

Te duci in fiecare folder din calculator unde ai muzica, le selectezi cu mouse-ul si le duci asa pana in lista de windows media player! Bafta!